Jdi na obsah Jdi na menu
 


Design

Chcete navrhnout interiér s originálním designem?

Všichni známe ten krásný pocit z nově pořízeného nábytku, který přesně sedí do designu Vašeho domova. Každý máme více či méně jasné představy o tom, co by zútulnilo a vylepšilo náš byt či dům, ale ne vždy jsou úspěšně realizovány. Velká obchodní centra nám nabízejí sériový nábytek, který je vhodný jen pro přežití, nikoliv pro radost z bydlení. V souladu s dokonalostí, kvalitou a prostorovou flexibilitou nabízím originální řešení designu.
Vytvořím ideální řešení dispozičního, materiálového i barevného provedení interiéru, tak aby bylo nejen originální a funkční, ale i útulné a především plnilo klientovy představy o bydlení.
Jsem Vám plně k dispozici od grafického zpracování návrhu interiéru až po samotnou realizaci. Poskytuji své služby především soukromým osobám, které se rozhodly pro rekonstrukci, stavbu domu nebo touží po větší či menší změně svého domova a chtějí nevšední a originální interiér. Nabízím Vám své zkušenosti k vytvoření příjemného a harmonického domova, jehož předností je pohodlí, vkus a kvalita, s využitím přírodních materiálů.
Zkušenost, flexibilita, originalita a individuální přístup ke každému klientovi jsou pro mě samozřejmostí, neboť naším společným cílem je Vaše spokojenost.
Grafický návrh je zdarma a je součástí každé zakázky.

Grafické návrhy interiérů samostatné (bez objednávky realizace) a celkové navrhované studie jsou oceněny dle dispozičního a prostorového řešení.

Mám zájem