Jdi na obsah Jdi na menu
 


Různé

Přebalovaní pulty, postýlky pro miminka
Přebalovací pulty pro miminka jsou uzpůsobeny tak, aby Vám umožňovali pohodlný a snadný přístup k miminku. Komoda pod pultem Vám umožní jednoduché podávání všech potřeb pro miminko i v průběhu přebalování aniž byste byť jen na chvilinku ztratili dohled nad svým děťátkem.
Vrchní část přebalovacího pultu je samostatná a později lze komodu použít třeba jakou součást dětského pokojíku.
K přebalovacímu pultu Vám zhotovíme ve stejném designovém provedení i postýlku pro miminko, kolébku, židličku na krmení a další Vámi požadovaný nábytek pro Vaše děťátko. 
Pelíšek pro Vašeho čtyřnohého přítele
Pelíšek vyrobíme dle potřeb a rozměrů Vašeho pejska. Námi vyráběné pelíšky jsou s kvalitního dřeva a odolného, zdraví nezávadného laku, vzhledem k hygienickým požadavkům a častému čištění. Dají se velmi dobře otírat a jinak hygienicky udržovat. Zaručují vysokou odolnost proti vlhku, chladu, špíně, parazitům, plísním a houbám i mechanickému poškození. Do našeho pelíšku následně vložíte pejskovi matraci, deku nebo jinou podložku. Podložka tím nikam neklouže, neposunuje se a nešpiní okolí v bytě. Celý pelíšek vypadá i designově daleko lépe než samotná podložka „hozená“ na zem.
 

Pelíšky pro Vaše miláčky

Datum: 28. 5. 2011
Fotografií: 5
Složek: 0

Zahradní dekorace

Datum: 28. 5. 2011
Fotografií: 16
Složek: 0

Zahradní nábytek

Datum: 1. 8. 2013
Fotografií: 22
Složek: 0